Niedawno w życie weszło RODO, czyli zbiór nowych przepisów, dotyczących przetwarzania danych osobowych. Ponieważ jestem administratorką Waszych danych, bardzo proszę o zapoznanie się z poniższym tekstem.

 

1. Założycielem i administratorem bloga „Mądre Pisanie” jestem ja, Natalia Świerczyńska.

2. Każdy, kto zostawia komentarz (również z załącznikami w postaci zdjęć) na stronie www.madrepisanie.pl oraz na stronie Mądre Pisanie na Facebooku, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w postaci: adresu e-mail, imienia i nazwiska, nick’a oraz adresu IP.

3) Podanie przez Was danych jest zawsze dobrowolne. Dane mogą na Waszą prośbę zostać w każdej chwili usunięte.

4) Jako założycielka i administratorka bloga „Mądre Pisanie” informuję Was, że stosuję na swoich stronach widgety, pokazujące zasięg moich postów oraz działania użytkowników na blogu oraz na stronie „Mądre Pisanie” na Facebooku. Wyżej wymienione działania służą jedynie do celów analitycznych, a w konsekwencji do poprawiania jakości postów, umieszczanych na blogu i stronie „Mądre Pisanie” na Facebooku.

5) Dane nie są przekazywane podmiotom trzecim, chyba że dotyczy to usługi księgowej, statystycznej, analitycznej lub prowadzenia działań kontrolno – audytorskich.

6) Dane przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Komentarze są wyłączone.