Dzisiaj zapraszam Was do zapoznania się z pewną ciekawą książką, wydaną w wydawnictwie „Rudy Smok”, ale dystrybuowaną przez „Psychoskok”.

Gotowi…? Oto ona!

 

Camino de Santiago: o chłopcu, który przeszedł 365 dni” autorstwa Mikołaja Wyrzykowskiego. Pozycja będzie miała swoją premierę 20.01.2018 roku. Liczy sobie 127 stron, a jej gatunek to literatura obyczajowa, bajka dla starszych, proza poetycka.

Będziecie mogli ją nabyć już za 25 złotych.

Poniżej podrzucam Wam opis:

„Wszyscy musimy wyruszyć w drogę. Dlaczego? Aby dorosnąć? A może wręcz przeciwnie, aby odnaleźć w sobie dziecko? „O chłopcu, który przeszedł 365 dni” nie jest powieścią o Camino de Santiago. To nie relacja z podróży, którymi zapełnione są półki w księgarniach, a raczej bajka. Historia małego chłopca, który wraz ze swoim ukochanym psem ucieka z domu, decydując się dojść do Santiago. Droga prowadzi ich od wyobraźni do rzeczywistości, od dzieciństwa przez wolność aż do dorosłości. Camino widziane jest oczami dziecka. Prawdziwe wydarzenia ukryte są pod bajkowymi opowieściami, w których występują Senne Olbrzymy czy Złota Wróżka. Bóg staje się Duchem Światła, a spotykane postaci mają imiona, które wymyśla dla nich bohater. „O chłopcu, który przeszedł 365 dni” to również historia niezwykłej przyjaźni psa oraz chłopca. Najmłodsi czytelnicy odkryją bajkowy szlak św. Jakuba, starsi spojrzą na niego z zupełnie nowej strony. Jeśli kiedykolwiek słyszeliście o Camino de Santiago, ta powieść odkryje je przed wami ponownie. A jeśli nie: najwyższy czas rozpocząć wędrówkę!”.

Zamierzacie się zapoznać z tą książką?

 

Wydawnictwo przygotowało również dla Was kolejną propozycję, a ja zostałam poproszona, żeby ją Wam przedstawić. Oto ona!

„Zaświaty za kulisami” Piotra Arkadiusza Kociszewskiego. Pozycja liczy sobie 210 stron, a nabyć ją możecie już za 31,90 zł.

Poniżej opis:

„Zarówno w książce „Za kulisami u Boga”, jak i w „Zaświaty za kulisami” staram się ujawnić to, co utajone oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty. Niektórzy ludzie, a także zaświaty, broniąc swoich pozycji, nieświadomie uniemożliwiają poznanie pełniej prawdy. Jeszcze inni czerpią ogromne zyski z propagowania pewnych – wygodnych dla siebie – fragmentów wiedzy duchowej, przedstawiając ja w złym świetle i zastraszając ludzi. Po przeczytaniu obu książek zdobędą Państwo wiedzę o dwunastu fazach rozwoju duchowego w tym o rozwoju duchowym powyżej koloru żółtego (wg schematu Newtona).
Parapsychologia jest nową – choć tak naprawdę bardzo starą – dziedziną wiedzy, owianą tajemnicą i trudno zbadać ją naukowo. Zjawiska, które spotykamy na co dzień, czasem są tak subtelne, że dla wielu ludzi zajętych pogonią za lepszym jutrem pozostają niedostrzegalne i tym bardziej niezrozumiałe. W odwiecznej walce o przetrwanie w materii, ciągle borykając się z kłopotami życia na Ziemi, przechodzimy obok nich. Żyjemy w różnych miejscach, na różnych kontynentach, reprezentujemy różne narodowości i wyznania religijne. A jednak warto, żeby każdy z nas przyjrzał się bliżej tym zjawiskom”.

Komentarze są wyłączone.