Jeśli szukacie tzw. „prezentów last minute”, to wydawnictwo „Psychoskok” wychodzi Wam naprzeciw i proponuje dwa fantastyczne e-booki, które możecie zakupić dla siebie lub bliskich.

1. TYTUŁ: „My wieloświaty”

AUTOR: Jacek Poncyliusz

OPIS: Czym jest wszechświat? Czym jest uniwersum? To bardzo ogólne pojęcie, które określa wszystko, co istnieje i co jest wokół nas – w tym czas, prawa fizyki, formy energii oraz materii. Nie da się ukryć, że to bardzo inspirujące, a także intrygujące zagadnienia. Człowiek ma ograniczoną wiedzę; może bazować tylko na tym, co do tej pory odkrył, ale – jak wiadomo – to nie wszystko. Ciężko mu ogarnąć świat, prawdopodobnie jest to niemożliwe dla nas, jako ludzi. Na przestrzeni wieków w dziejach nauki, filozofii i religii wydarzyło się tak wiele, że nie sposób nie wykrzesać z powyższych dziedzin ani odrobiny ludzkiej, ciekawej mądrości. Podjął się tego Jacek Poncyliusz, który w swojej książce „My Wieloświaty” prezentuje niezwykle interesujące poglądy dotyczące otaczającego nas świata. Można powiedzieć, że jest to rodzaj jego filozofii życiowej, w którą wplata zarówno kulturę chrześcijańską, jak i dociekania fizyczne. „Jako wyjątkowy fenomen i osobliwość wszechświata, na naszej planecie istnieje ludzkość oraz nasza cywilizacja. Na podstawie naszej gatunkowej fizyki, chemii, biologii wydobyliśmy z nas, jako z istot szczególnych, wszystkie istniejące dziedziny życia codziennego; obyczaje, wierzenia, kulturę, sztukę, naukę ze wszystkimi jej dziedzinami jako nasze ludzkie patrzenie na siebie samych oraz na nasze bliskie, a także dalsze otoczenie”. „My Wieloświaty” to lektura nietuzinkowa, ale przez to atrakcyjna. Jest to rodzaj wywodu, którego wartość doceni nawet najbardziej wymagający czytelnik. Warto zanurzyć się w tytułowe „My Wieloświaty”, poznać inspirujące przemyślenia Jacka Poncyliusza, dotyczące struktury naszego bytu i tego, co nas otacza.

GDZIE KUPIĆ? : http://www.psychoskok.pl/produkt/my-wieloswiaty/

http://www.ebooki123.pl/my-wieloswiaty_p762

 

2. TYTUŁ: „Geneza”

AUTOR: Jerzy Mikołajczyk

OPIS: Zastanawiałeś się kiedyś, jak będzie wyglądał świat za kilkadziesiąt lat? Co z nieuleczalnymi chorobami? Jak rozwinie się nauka i technika? Czy planeta Ziemia będzie zbyt zanieczyszczona, aby na niej żyć? Jacy ludzie będą ją zamieszkiwali – wciąż ludzcy, czy wręcz przeciwnie, otoczeni wszechobecną technologią?
Te i inne pytania stawia Jerzy Mikołajczyk w swojej książce o intrygującym tytule ,”Geneza”. Jest to opowieść z gatunku science-fiction, jednak połączona z niezwykle ważnym tutaj wątkiem miłosnym. Główny bohater to Adam Bauer, pilot, któremu została powierzona bardzo ważna misja, jakby nie patrzeć – chyba najważniejsza. Za jego sprawą ludzkość całej Ziemi może zostać uratowana. Adam to człowiek dobry i uczuciowy. Zakochany w Ewie, najpiękniejszej dla niego kobiecie, decyduje się na podjęcie tak heroicznej walki, walki z własnymi lękami i walki o życie innych ludzi. Czy uda mu się uratować świat? Jakie przeszkody napotka na swojej drodze?

GDZIE KUPIĆ? : http://www.psychoskok.pl/produkt/geneza/

http://www.ebooki123.pl/geneza_p759

 

Czy któraś z tych pozycji przypadła Wam do gustu? Jeśli tak, to która? Jestem ciekawa Waszego zdania 🙂 .

Komentarze są wyłączone.