Z przyjemnością informuję Was, że „Mądre Pisanie” obejmie patronatem książkę „Wcale mi nie zależy” autorstwa Miry Białkowskiej!!! Powieść zostanie wydana w Wydawnictwie Literackim „Białe Pióro”.

Opowiada o życiu trochę przed jesienią życia 😉 . O kilku przyjaciółkach w średnim wieku i ich perypetiach. Ciekawa, dobrze napisana, ciepła książka. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że gdy zostanie wydana, Boże Narodzenie będzie już za pasem. Idealny prezent dla ukochanej kobiety – siostry, mamy, babci, cioci, żony, ale też przyjaciółki.

Jednak jeżeli chcecie dokonać przedpłaty i zarezerwować dla siebie egzemplarz – na stronie autorskiej Miry Białkowskiej na Facebooku znajdziecie instrukcję i wszelkie namiary, potrzebne do wykonania przelewu. Sądzę, że to dobra propozycja, bo w grudniu Wasze portfele będą wystarczająco obciążone. Warto rozpocząć zakupy gwiazdkowe już teraz! 😀 .

Gdybyście chcieli wesprzeć proces wydawania powieści lub znacie kogoś, kto mógłby to zrobić – na stronie internetowej wydawnictwa znajdziecie wszystkie szczegóły oraz fragment książki. Brzmi ciekawie? Pewnie, że tak!

Możecie oczywiście spodziewać się recenzji, chociaż przyjdzie Wam na nią jeszcze trochę poczekać. Musicie być cierpliwi 😉 !

 

1 komentarz.

  1. Mira pisze:

    Proszę o poprawne wpisanie tytułu mojej powieści.