Kochani! Dziś byłam na Targach Książki – oczywiście wróciłam z kilkoma torbami pełnymi nowych powieści.

Udało mi się spotkać z Anną Łaciną, która podpisała mi cztery swoje książki i dwie zakładki (z dziewczyną z okładki „Nieba nad Pustynią” – Autorka dawała je bezpłatnie tym, którzy do Niej podchodzili). Zrobiłyśmy sobie rownież zdjęcie. Przyznam się, że bardzo czekałam na Targi, odkąd się dowiedziałam, że Anna Łacina będzie na stoisku Naszej Księgarni.

Oprócz tego, udało mi się poznać Ewę Nowak, rownież jedną z moich ulubionych pisarek. Napisała mi śliczną dedykację w książce „Michał Jakiśtam” i zgodziła się, abym przeprowadziła z Nią wywiad. Pozdrawiam Was serdecznie!

PS. Pamiętacie, że jutro ostatnia sobota z cyklu „Soboty z młodzieżówką”? 😉

image imageimageimageimageimageimageimage
image image

imageimage

komentarze 4.

 1. Sylwia pisze:

  Czekam na nowe recenzje. I wywiad z o.Ewą Nowak! Pozdrawiam serdecznie!

  • Natalia Świerczyńska pisze:

   Być może z wywiadem to jeszcze trochę potrwa, bo będę dopiero kontaktować się z Pisarką i ustalać szczegóły 😉 Recenzje będą jutro. Również pozdrawiam 🙂

 2. Sylwia pisze:

  Witam. Ta strona pomaga mi dobrze przetrwać tydzień:) bardzo lubię Twoje recenzje:) dobrze dzielić z kimś pasję literacką:) pozdrawiam Sylwia

  • Natalia Świerczyńska pisze:

   Bardzo mi miło, że moja strona Pani pomaga. Bardzo przyjemnie jest coś robić, wiedząc, że ktoś inny z tego dobrze korzysta – dotyczy to także prowadzenia bloga 🙂 . Pozdrawiam serdecznie.
   PS. W przyszłą sobotę rozpocznie się cykl „Soboty z Agatą Christie”. Zapraszam (będą nie tylko kryminały)!