Moi Kochani! Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Książki, więc z tej okazji ogłaszam cykl recenzji zatytułowanych „Soboty z młodzieżówką”. Przez najbliższe cztery soboty na stronce będą się pojawiały recenzje różnych książek dla młodzieży. W każdą sobotę pojawią się dwie recenzje. Uwaga, zaznaczam, że mogą to być również powieści ciut poważniejsze, takich autorów jak Dorota Terakowska.

Gdyby ktoś z Was zechciał polecić mi jakieś ciekawe książki dla młodzieży – śmiało proszę pisać w komentarzach lub na maila podanego w rubryce „Kontakt”. Jeżeli ktoś z Was chciałby przejąć wyzwanie i wstawiać recenzje książek młodzieżowych na swoim blogu – również zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam Was serdecznie!!!

PS. Bardzo mile będą widziane również Wasze recenzje – wystarczy w komentarzu wstawić link do recenzji i już weźmiecie udział w „Sobotach z młodzieżówką” 🙂 . Pamiętajcie, że Wasz wkład jest bardzo istotny 🙂 .

komentarze 2.

  1. Sylwia pisze:

    Gratuluję pomysłu i mądrego wyszukiwania ciekawych powieści! Niecierpliwie czekam na wszystkie nowe recenzje i wywiady! Do zobaczenia na Warszawskich Targach Książki! Cieplutko pozdrawiam!

    • Natalia Świerczyńska pisze:

      Wzajemnie, na Targach na pewno będę. Rownież pozdrawiam 🙂