Warszawa, 16.03.2016r.

Julia Kwiatkowska

ul. Tulipanowa 65/21

03-459 Warszawa

tel. 015321789

e-mail: juliakwiatkowska@gmail.com

Sz.P. Stefan Katarynka

Dyrektor sklepu „Smak Dzieciństwa”

ul. Balonikowa 10

03-561 Warszawa

List motywacyjny

            W odpowiedzi na ogłoszenie, zamieszczone w gazecie „Praca to płaca”, piszę z prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko sprzedawczyni w dziale zabawek w Pańskim sklepie.

Jestem osobą cierpliwą, umiem porozumieć się z małymi dziećmi, ale także z ich rodzicami, doradzając przy wyborze odpowiednich zabawek. Ponieważ mam dwie młodsze siostry i jednego młodszego brata, doskonale znam rodzaje i ceny zabawek, a także firmy produkujące zabawki, które mogłyby zainteresować klientów.

Jestem otwarta i uprzejma, dlatego w sklepie każdy klient, niezależnie od jego możliwości finansowych, będzie mile widziany i obsłużony kulturalnie.

Mam ogromną łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, dlatego klienci będą mogli czuć się w moim towarzystwie swobodnie.

Wcześniej nie pracowałam w żadnym sklepie z zabawkami, ale udzielałam się charytatywnie w różnych akcjach, takich jak zbiórki świąteczne na rzecz domów dziecka lub schronisk dla zwierząt.

Pracowałam także jako opiekunka do dzieci – wszyscy moi pracodawcy byli ze mnie zadowoleni i wystawili mi pozytywne referencje.

Przez pewien czas uczestniczyłam w projekcie charytatywnym, organizowanym przez moją szkołę, na rzecz ubogich dzieci z dzielnicy Bielany  w Warszawie – między innymi zbiórki zabawek. Następnie brałam udział w rozdzielaniu zebranych zabawek pomiędzy dzieci – wtedy wykształciłam w sobie umiejętność dobierania zabawki do dziecka – uwzględniając jego wiek i predyspozycje.

Biorąc pod uwagę wymienione wyżej cechy, uważam, że będę odpowiednią kandydatką na stanowisko sprzedawczyni w dziale zabawek w Pańskim sklepie.

Z poważaniem,

Julia Kwiatkowska  (odręczny podpis!!!)

Komentarze są wyłączone.