Autor: Ivy St. Ive Gatunek:
Ocena

Ostatnio było coś dla dziewczyn, dziś jest coś dla wielbicieli gry Pokemon Go!. Najnowszy i najlepszy, bo stworzony przez fanów dla fanów.

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, mających do czynienia z tą grą. Tym, którzy chcą zostać mistrzami, lektura tej książki bardzo ułatwi zadanie. Opisane są strategie, triki i chwyty ekspertów. Przy tym barwne ilustracje i ciekawa treść sprawiają, że jest to naprawdę przyjemność.

Na końcu zamieszczony jest indeks opisanych pokemonów. Obok tych opisów zawsze mieści się mała ramka „Ekspert radzi” – z jej treścią warto się zapoznać, jeśli chce się złapać danego pokemona.

W poradniku umieszczony jest również „Ranking wszystkich pokemonów ze względu na ich najlepsze kombinacje statystyk”. Przydatne, naprawdę.

Znalazło się także miejsce na historie, opowiedziane przez graczy. Na przykład przytoczona jest opowieść jednej z dziewczyn z Teksasu, które dzięki Pokemon Go! znalazły pod drzewem w parku szczeniaczka, który bez ich pomocy zapewne by umarł.

Podsumowując, ta książka to naprawdę gratka dla wszystkich fanów gry, których, jak wiemy, jest coraz więcej na całym świecie. Jak mówi cytat z tylnej okładki poradnika: „Wskazówki, sztuczki i techniki, które pomogą ci złapać je wszystkie!”.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.